Топ-5 сфер бізнесу які можуть кардинально змінитись завдяки GPS

Відома ірландська компанія Turtler GPS Ltd, що є провідним гравцем на ринку gps-послуг та локаційних сервісів Смарагдового острова, оприлюднила цікавий огляд того як можна покращити цілі галузі економіки, завдяки впровадженню gps-технологій.

  Туризм. Неймовірно велика маса туристів щороку відвідують «Країну Леприкон». Той, хто захоче краще пізнати і відчути Ірландію, скористається навігаційним сервісом. Підприємці, як то наприклад власники славетних ірландських пабів, конкурують за приваблення у свої заклади численних натовпів туристів. І тут як ніде, важливим моментом є просування таких місць через локаційні сервіси, розповсюдження інформації про музичні вечори, конкурси чи інші заходи. Відвідувачі, які хочуть справжнє відчути справжню Ірландію, можуть завдяки таким швидко знайти місце розташування закладу чи пам’ятки (отримати докладну інструкцію як туди дістатися) на своєму смартфоні чи планшеті, а крім того миттєво порівняти із іншими привабливими пропозиціями десь поблизу.

  Сільське господарство. Ірландці, так традиційно склалося, – це нація фермерів. А особливо ірландці пишаються своїм тваринництвом, високоякісною м’ясною та молочною продукцією. Залізні огорожі, що помережили широкі простори для випасу худоби, можуть скоро канути в минуле, як і серйозні фінансові затрати на їх будівництво. Якщо на корів повісити спеціальні gps-трекери, фермери зможуть будь-якої хвилі точно знати, де пасеться їх стадо. Більш того, пристрої зможуть на відстані керувати стадом в режимі он-лайн, до прикладу, коли корова виходить за межі ділянки, зупиняти її невеликим розрядом струму, й спрямовувати у потрібному напрямку за допомогою звукових та світлових сигналів. Фермери по всьому світу можуть заощадити мільярди доларів, використовуючи віртуальні паркани, а не дротяні огорожі.

  Рибальство. Рибальство, теж один з найважливіших сегментів економіки Ірландії, і це не дивно для острівної країни. Риба – продукт що швидко псується, в силу цього локаційна інформація може зберегти рибалкам купу грошей, якщо вони будуть знати, куди відправляти свої судна. Ну і звісно при перевезенні риби, не останню роль грає скоординована логістика, що базується на gps-моніторингу автопарку.

  Медицина та фармакологія. Фармакологія чи не одна з найважливіших для цієї країни галузей бізнесу. І в цьому бізнесі, як ніде, важить скрупульозний контроль на кожному етапі логістики. Втрата однієї вантажівки з холестериновими ліками або кардіо-препаратами, може призвести до банкрутства фармацевтичної компанії. Додаткові витрати на gps-трекери і підписку на локаційні сервіси – ніщо в порівнянні з втратами, спричинені неправильною логістикою, затримками доставки ліків і сировини для них.

  Спортивні події. Найпопулярніші види спорту в Ірландії є виключно аматорський,навіть футбольний чемпіонат. Аматорський спорт не може витрачати величезні кошти на рекламу, тому тут неоціненно важливою можливістю є використання локаційні сервіси для донесення до вболівальників та зацікавлених інформації про спортивні події , й крім того це є економічно ефективно.

На завершення, хочемо зауважити, що  аналогічні практики цілком придатні для розвитку цілого ряду вітчизняних галузей економіки.

Джерело:http://www.gpsdaily.com/reports/Top_5_Businesses_in_Ireland_that_Need_GPS_Tracking_and_Location_Sharing_999.html