Україна святкує Воскресіння разом!

  27 квітня у Львові в Шевченківському гаю, вже шостий рік поспіль відбувся Великодній фестиваль під назвою «Україна святкує Воскресіння разом!». Організатором фестивалю виступила благодійна організація «Фундація духовного відродження УГКЦ». На урочисте відкриття свята був запрошений голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

  Принагідно, слід відзначити, що фестиваль «Україна святкує Воскресіння разом», перш за все, був організований, щоб об’єднати українське суспільство спільними традиціями народних святкувань, оскільки захід відвідали жителі різних регіонів України.

  «Ми пережили важкі минулі місяці, мали багато втрат, але мали і багато особистісних здобутків. Ми однозначно зрозуміли, що наша сила у єдності. Цього року ми радо приймаємо гостей з різних областей України, різних конфесій, аби поділитися радістю Воскресіння Господнього. Воскресіння, яке ми по – особливому очікуємо і глибоко переживаємо у своїй душі. Воскресіння, яке говорить нам, що немає кінця добру і любові», – повідомив отець Тарас Милян, керівник фестивалю.

  На фестивалі «Україна Святкує Воскресіння Разом!» були представлені велика дитяча та молодіжна святкові програми, ярмарок та майстер-класи, благодійні акції та виступи відомих виконавців.

  Також до проведення свята долучилась і наша компанія ПП «КСТ» з торговою маркою FreeTrack. Ми обслуговуємо велику кількість клієнтів та маємо налагоджені партнерські стосунки по всій Україні. Ми добре знаємо вагу єдності та людських стосунків, тому разом з фестивалем «Україна святкує Воскресіння разом!» хотіли показати красу та істину природу українського народу з різних куточків нашої країни.


Leave a Reply