В Україні випустили першу електровантажівку

В кінці листопада на заводі у Луцьку корпорація Богдан презентувала повністю електричну вантажівку ERCV27, виготовлену на замовлення данської компанії Banke Electromotive. Про це повідомили в прес-службі корпорації.

Поки що у Луцьку зібрали лише 2 автомобіля, та після отримання сертифікатів відповідності (сертифікація триватиме близько трьох місяців), буде випущена перша партія з 10 машин.

Спецмашина ERCV27 здатна розвивати швидкість 80 км/год. Допустиме навантаження становить 27 тонн. Автомобіль оснащено батареєю ємністю 220 кВт/год. Запас ходу при повній допустимій масі машини заявлений на рівні 220 км (стандарт перевірки не вказано). ERCV27 має радіус розвороту всього 7,4 м завдяки тому, що повертаються у неї не лише передні колеса, а й задні.

В Україні випустили першу електровантажівку

Заявлено, що протягом 6 років батарея не потребуватиме обслуговування, а загальний термін експлуатації тягових акумуляторів становить 12 років. Вантажівку обладнано комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відео-огляду, кондиціонером, системою автоматичного екстреного гальмування, адаптивним круїз-контролем та системою стеження за смугою руху.

Після завершення сертифікації в Данії планується початок її серійного випуску в межах масштабного контракту з європейською компанією.  Вантажівки ERCV27 будуть працювати в містах ЄС.

Водночас в корпорації звертають увагу, що Україна поки не має значного інтересу до подібної техніки. Однак в компанії вважають, що в перспективі нею можуть зацікавитися і українські міста, для яких питання екологічності транспорту стане визначальним.

За матеріалами: http://bogdan.ua/uk/bogdan-predstavyv-vygotovlenu-dlja-Jevrosojuzu-pershu-ukrainsku-elektrovantazhivku