Водень  - пальне майбутнього!

 Hydrogen Council є платформою для обміну інформацією між розробниками та виробниками транспорту, котрий працює на чистому гідрогені. Нещодавно приєднались до них: Airbus, Air Products, Cummins, EDF, Johnson Matthey, KOGAS, SINOPEC, Thyssenkrupp, AFC Energy, Mitsubishi Heavy Industries, Re-Fire Technology, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, Sumitomo Corporation і Southern California Gas. 

 Воднева рада чи Hydrogen Council була створена у січні 2017 року, як некомерційне об’єднання для просування технологій паливних елементів та альтернативної енергетики на рівні урядів своїх країн, в бізнес-середовищі та суспільстві. 

 На думку експертів Водневої ради до 2050 року світовий попит на водень збільшиться в десять разів. Разом з 14 новими членами ініціатива тепер об’єднує 53 компанії. За півтора роки від створення до ради приєдналось близько 40 організацій. Серед діючих членів організації такі відомі міжнародні компанії, як: BMW, Daimler, Honda, Hyundai, Toyota, Kawasaki, General Motors, Great Wall, Royal Dutch Shell, The Linde Group, Total, Air Liquide, Alstom, Anglo American та ENGIE.

 Електрохімічні водневі генератори незабаром будуть і в легкових автомобілях, і у вантажівках, літаках, на виробництві, в офісних будівлях, приватних будинках і магазинах – скрізь, де потрібна електрична енергія. У глобальному сенсі це означає зниження витрат і більшу рентабельність бізнесу, а для споживачів – доступніші та продуктивніші транспортні засоби та прилади.

 Відзначимо, що над водневими паливними елементами активно працюють такі автогіганти, як: Hyundai, Toyota, Audi, BMW, Daimler, General Motors, Great Wall Motor і Honda. Японці збираються знизити вартість FCV, скоротивши кількість використовуваних в конструкції дорогих матеріалів, таких як платина, і зробити систему більш компактною і потужною. 

 Читати детальніше: https://auto.24tv.ua/masony_khkhi_stolittia_vodneva_rada_pryvitala_14_novykh_adeptiv_n6953