Volkswagen тестує систему автономного паркування

Німецький автовиробник Volkswagen Group проводить серію тестів для демонстрації нової технології безпілотного паркування автомобілів в аеропорту міста Гамбурга, повідомляє інтернет ресурс Engadget, з посиланням на офіційну сторінку концерну.

Ця інноваційна паркувальна система, яка використовує навігацію та графічні маркери багатоповерхового паркінгу, дозволяє автівкам самостійно переміщуватися до місцях стоянки. Власник автомобіля Volkswagen з такою паркувальної системою матиме змогу з дому забронювати місце на стоянці, а після приїзду в аеропорт просто залишити автомобіль перед в’їздом на паркінг. Потім автомобіль самостійно переміститися на вільне місце без жодної участі власника. Крім того, поки власник автомобіля буде відсутнім, в його багажник можуть бути доставлені замовлення з інтернет-магазинів або чистий одяг з хімчистки. В подальшому розробники планують, що автомобілі навіть зможуть самостійно з’їздити на автомийку й повернутися назад.

Для забезпечення ефективної роботи системи безпілотної парковки, автомобілі Volkswagen будуть обладнані активною системою розпізнавання об’єктів навколишнього середовища паркінгу та інших автомобілів. Транспортні засоби також будуть оснащені набором датчиків, які включають в себе ультразвук, радари, камери та інше обладнання. Дані, зібрані датчиками, будуть оброблятися в центральному блоці управління автомобілем.

Очікується, що функція безпілотної парковки буде доступна для деяких автомобілів марки Volkswagen Group вже до 2020 року. У компанії Volkswagen відзначили, що автономна парковка буде впроваджуватися в аеропорту Гамбурга поетапно.

Читати детальніше: https://www.engadget.com/2018/04/16/vw-autonomous-parking-in-cars-by-2020/