Який навігаційний додаток найточніший: Apple Maps, Google Maps чи Waze?

Який з популярних навігаційних додатків дає найбільш відповідну інформацію Apple Maps, Google Maps чи Waze – таке питання поставив собі американський блогер Артур Грабовскі, що працює старшим менеджером з корпоративного розвитку Adobe. Його дослідження на своїх шпальтах висвітлює газета Daily Mail. Від початку 2017 роки Грабовскі збирав дані з трьох додатків, щоб визначити, яка з них швидше доставить клієнта до пункту призначення. Проаналізувавши 120 поїздок, він вибрав переможцем Google Maps.

У своєму блозі експерт пояснив, що Apple Maps зазвичай видає більш точний час прибуття, а Waze, обіцяючи більш швидке прибуття, гірше оцінює час прибуття, і їздці приїжджають в пункт призначення пізніше, ніж очікують. Ще перед початком дослідження, Артур Грабовскі звернув увагу, що серед користувачів Waze вважається найбільш конкурентним серед додатків, тому вирішив піддати його особливо ретельному тестуванню.

«Я скептично ставився до того, що дочірня фірма Alphabet може переплюнути Google Maps, створене її батьківською компанії, – пояснив він. – Мені також було цікаво, наскільки становище Apple Maps зміцнив випуск iOS 6 ».

Під час кожній поїздки експерт вимірював наперед визначений час поїздки від кожної програми, час старту і прибуття, а також дорожні умови і трафік, як важливі чинників.

Результати показали, що в середньому Apple оцінював час поїздки на 8% довше, ніж Google Maps. Waze оцінює час поїздки на 3% коротше ніж Google Maps, але  це не завжди відповідало дійсності. «Якби обіцяний час поїздки точно відповідало дійсному часу, я б стовідсотково надав перевагу навігаційному додатку Waze », – пояснив експерт.

Дослідник розглядав також і інші параметри додатків, які, втім, не змусили його змінити свою думку.

Читати детальніше: http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-5420235/Study-finds-Google-Maps-fastest-GPS-service.html