Система відстеження громадського транспорту Free Track не дозволить нецільове переміщення пасажирського транспорту (автобусів, тролейбусів, трамваїв, маршрутних таксі). Змусить водіїв дотримуватися графіки і маршрути перевезень. Відстеження руху громадського транспорту сприяє поліпшенню якості пасажирських перевезень. Водії відчувають відповідальність за перевитрату палива і, ліві рейси. Амортизаційні відрахування вдається оптимізувати, знижуючи вартість послуг - це підвищує довіру громадян до перевізника.

scheme-bus

Однією з головних проблем приватних транспортних компаній є недотримання графіків руху, і неможливість відстежити маршрут міського транспорту. Точна кількість перевезених пасажирів, також є проблемою для фірм. Відсутність реальної картини пересування транспорту приносить збитки. У той час, як своєчасність і безпеку для пасажирів - ключові показники довіри.

Моніторинг пасажирського транспорту Free Track дозволяє здійснювати комп'ютерну диспетчеризацію, домагатися точного дотримання інтервалів руху. Контроль швидкісного режиму підвищує безпеку перевезень громадян. Оптимізувати маршрути і контролювати витрати палива - основне завдання наших замовників і, нам вдається забезпечити точний розрахунок, знижуючи витрати.

Відстеження міського транспорту надає можливості:

  • Відслідковувати в режимі реального часу транспортні засоби та вантажі - контроль в "on-line" режимі пересування міського транспорту і вантажів. Дані висвічуються на електронній карті і відображаються у вигляді узагальнюючих звітів.
  • Здійснити контроль за дотриманням маршрутів і графіків руху - задаючи контрольні зони і маршрути для автобусів на електронній карті за допомогою диспетчерського програмного забезпечення. Відповідно в звітах фіксуються дані про перетин кордонів контрольної зони або відхилення від маршруту, про що негайно повідомляється диспетчера Клієнта.
  • Виявити нецільове використання маршрутних таксі, унеможливити здійснення водіями так званих "лівих рейсів"
  • Здійснити контроль за витратою палива , об'ємом заправок і зливів, часу і місця заправок
  • Допоможе в формуванні різних спеціалізованих звітів.
  • Система підрахунку пасажирів - дозволяє контролювати кількість пасажирів, перевозять в громадському пасажирському транспорті. Основою системи підрахунку пасажирів є датчик підрахунку пасажирів, виконано у вигляді сходинки, монтується (закріплюється стаціонарно) на вході в транспортний засіб і реагує на натискання.

Система відстеження міського транспорту дозволяє уникнути зловживань з боку водіїв пасажирського транспорту, які часто приховують реальну кількість пасажирів в салоні. Щоб отримати правдиву картину трафіку, власники пасажирського транспорту проводять контрольний замір пасажиропотоку. За допомогою контролера, який монтується в транспортному засобі і, впродовж тижня підраховує кількість перевезених пасажирів. Однак даний метод вимірювання пасажиропотоку не відобразить істинної картини і буде показовим, оскільки при контролері, водії не допускають переповнення транспортних засобів і зупиняються лише на зупинках. Таким чином, затверджені плани власників щодо здавання виручки істотно заниженими, а різниця виручки потрапляє в касу «хитрих» водіїв.