Для орендарів спецтехніки надається послуга GPS моніторингу будівельної та сільгосптехніки. Моніторинг спецтехніки - можливість в реальному часі спостерігати за якістю роботи будівельних машин, що дозволяє уникнути розбіжностей при розрахунках з орендодавцями і персоналом. Завдяки можливостям системи моніторингу Free Track надається можливість фіксувати розвантаження і завантаження бетону, напрямок обертання ротора міксера, визначати час роботи стріли будівельного крана, розвантаження і завантаження самоскидів і т.д..

Система GPS моніторингу будівельної техніки Free Track унеможливлює нецільове використання техніки і махінацій з паливом, надає можливість контролю зупинок транспорту з метою їх мінімізації. Весь цикл робіт буде під контролем Клієнта: реальна кількість відпрацьованих годин кожною одиницею техніки, її місцезнаходження, історія переміщень на місцевості за тривалий період часу, реальні витрати палива, точна площа оброблених полів і інші важливі показники.

FreeTrack надає орендарям спецтехніки наступні можливості:

  • Відслідковувати в режимі реального часу транспортні засоби та вантажі - контроль в "on-line" режимі пересування вантажних авто і спецтехніки. Дані висвічуються на електронній карті і відображаються у вигляді графічних звітів.
  • Здійснити контроль за дотриманням маршрутів і графіків руху - диспетчером на електронній карті задаються контрольні зони і маршрути за допомогою серверного програмного забезпечення. При перетині кордонів контрольної зони або відхилення від маршруту система фіксує події та повідомляє диспетчера.
  • Виявити нецільове використання спецтехніки, так званих "лівих рейсів"
  • Здійснити контроль за витратою палива , об'ємом заправок і зливів, часу і місця заправок
  • Здійснити GPS моніторинг будівельної техніки: відкриття дверей, контейнерів та вантажних відсіків. Час і місце відкриття вантажного відсіку або контейнера фіксується системою стеження, яка інформує про це менеджера або диспетчера Клієнта.
  • Здійснити контроль за вологістю і температурою в контейнерах або вантажних відсіках - використовуючи датчики температури. Завдяки чому системою формується звіт про невідповідність температурного режиму і, відповідно, отримуємо можливість перегляду повідомлень в режимі реального часу про порушення температурного режиму і переглянути звіти про відхилення від заданих температурних значень за встановлений період часу, як в цифровому так і в графічному вигляді.
  • Підключити gps маяк для спецтехніки - можуть бути встановлені датчики, що фіксують напрямок обертання ротора міксера. Можна фіксувати роботу стріли будівельного крана, вивантаження вантажу самоскидом і т.д.
  • Допоможе в формуванні різних спеціалізованих звітів.

За допомогою моніторингу будівельної і аграрної техніки Free Track клієнт легко може вирішити і таку важливу проблему в сільському господарстві як достовірне обчислення площі полів неправильної форми . Завдяки фотографіям з супутника і GPS показниками, система стеження сповістить про стан виконаних робіт. Моніторинг сільгосптехніки мінімізує можливі похибки в розрахунках при посівах і зрошенні полів.