Відеомоніторинг є однією з найновіших послуг що успішно надаються сервісом FreeTrack.

Інноваційні технології та новітні підходи в управлінні автопарками з кожним днем підвищують стандарти безпеки. У будь-якій царині бізнесу пов'язаній із систематичним використанням транспортних засобів та техніки - у сфері вантажних та пасажирських перевезень, логістики цінних вантажів, оренди будівельної або спеціальної техніки, де безпека відіграє першочергову роль.

Для вирішення цього завдання готовий цілий арсенал сучасних високотехнологічних інструментів, й серед них одним із найефективніших можна вважати систему інтелектуального відеоспостереження.

Які завдання здатні виконувати системи відеомоніторинг на транспорті:

  • Контроль ситуація в салонах пасажирського транспорту
  • Відстеження пасажиропотоків та ідентифікація окремо взятого пасажира
  • Підвищення дисципліни водії та допоміжного персоналу
  • Убезпечує транспортні засоби та техніку від вандалізму
  • Забезпечує контроль за цілісністю вантажу в процесі складування, завантаження / розвантаження та транспортування
  • Дає вичерпну інформацію про ситуацію на дорозі під час руху
  • Запобігає нецільовому використанню автопарку
  • Дозволяє відстежувати процес заправки та запобігає несанкціоновані зливи пального
  • Допомагає контролювати «сліпі зони» на спец- та сільгосп техніці

Додатковою перевагою відеомоніторингу є здатність працювати, як самостійно, так і в поєднанні з GPS-моніторингом чи іншими високотехнологічними пристроями.

Як це працює:

Основною ланкою в системі відеоконтролю є новітній потужний відеореєстратор, який являють собою моноблок, що встановлюється в транспортному засобі та підживлюється від бортової мережі. До нього під'єднуються відеокамери “в салон” і назовні (кількість камер залежить від моделі основного блоку), датчики, антени та інші бортове обладнання. Відео- та аудіоінформація фіксується та передається у два потоки - один відправляється на віддалений сервер, а інший записується на внутрішньому накопичувачі. У свою чергу сервер може бути цілісним, а може розподілятися відповідно функціональному призначенню (зберігання, медіа, управління тощо). Відеоспостереження відбувається он-лайн через бездротові канали зв’язку (3G / 4G, GSM, Wi-Fi).

Робота камер ведеться в автоматичному режимі, не вимагаючи жодних дій з боку водія, ба більше, основний блок має захищену панель, що виключає можливість втручанню в роботу системи сторонніх неуповноважених осіб.

Просунуті моделі додатково обладнуються GPS-модулями, що дозволяє паралельно, в режимі реального часу, стежити за місцем розташування чи переміщеннями об'єкту; G-сенсором (або акселерометром), що уможливлює спостереження за динамікою руху, стилем керування, реєструвати різкі гальмування, розгони, повороти, тощо. Такий функціонал буде надзвичайно корисним для запобігання та розв'язанню наслідків ДТП. Також система відеомоніторингу можна поєднувати із навігаційними додатками або платформами диспетчерського управління.

Система моніторингу FreeTrack, віднедавна, почала працювати з обладнанням для відеоспостереження китайської компанії Teswell, яке характеризується високою якістю, широким функціоналом та прийнятними для українського ринку цінами. Численний модельний ряд дозволяє підбирати конкретне устаткування під конкретну задачу, що гарантує ефективну роботу та економію коштів клієнта. Найбільш популярні моделі - TS-918-AHDTS-910 AHDTS-830AC AHD.

Дзвоніть по телефону
(067) 350-29-89
або залишайте заявку!