GPS мониторинг

FreeTrack – це система GPS моніторингу транспорту в Україні. Компанія спеціалізується на впровадженні, налаштуванні та техпідтримці супутникового моніторингу транспорту для:
бізнесу | держави | приватних клієнтів

banner

Звоните по телефону (067) 350-29-89 или оставьте заявку!

14

лет на рынке

405

клиентов

27

человек в команде

Зачем нужен контроль автотранспорта?

Системы спутникового мониторинга повышают эффективность работы автотранспорта через максимальный учёт состояния техники. Слежение понадобится всем предприятиям, которые хоть как-то связаны с транспортной логистикой. Джипиес мониторинг рационально использовать на легковых и грузовых автомобилях, а также на спецтехнике для строительства. В целом, экономия средств после установки мониторинга достигает от 15 до 40%.

Используя GPS мониторинг клиент получает абсолютный контроль над автопарком, устраняя расходы бензина на 30% и затрат на содержание автомобилей до 15%.

01

Cлив горючего из бака

02

Приобретение чеков не соответствующих реальному расходу

03

Накрутку показателей спидометра

04

Нецелевое использование транспорта организации

05

Нарушение скоростного режима и опасного стиля вождения

06

Несанкционированное изменение заданного маршрута

Уже используют GPS контроль от FreeTrack

Бесплатный тест-драйв GPS системы FreeTrack:

Пропонуємо один місяць абонентського обслуговування моніторингу транспортних засобів БЕЗКОШТОВНО!!!

Цілий місяць ви зможете безкоштовно тестувати GPS систему від FreeTrack. На один транспортний засіб вашого автопарку встановлюється комплект датчиків, щоб ви змогли оцінити всі можливості GPS моніторингу. Протестувати систему можна в Києві та іншої містах України.

Скористайтеся шансом підвищити ефективність бізнесу і знизити витрати!

Звоните по телефону (067) 350-29-89
или оставьте заявку на тест-драйв!

Экономия денег при внедрении мониторинга

-30%

Экономия по бензину / дизелю

-15%

Экономия по амортизационных расходах автопарка

-15%

Экономия, достигаемая за счет правильной транспортировки продуктов и товаров

-50%

Экономия, достигается снижением расходов на мобильную связь

Практика показала, что установка устройств мониторинга на авто, улучшить экономические показатели организации, какую бы деятельность она не вела.

Отзывы о GPS мониторинге от FreeTrack

Наталия Гурская

ООО "Транспортные системы"

Ми легко погодилися на пропозицію компанії FreeTrack протестувати на нашому
транспорті послугу пересилання даних в польську систему SENT, оскільки уже маємо досвід сплати
досить великих сум за неподання інформації. Тим більше, що це не потребувало жодних додаткових
витрат з нашого боку – ми просто обрали машину для тесту і побачили наші дані у системі SENT.
На час тестових поїздок з 15 по 30 березня ми дублювали роботу FreeTrack’у мобільною програмою
SentGeo на випадок збоїв – але усе пройшло успішно і ми вирішили підключити послугу FreeTrack’у на
15 автомобілів, які задіяні у перевезенні вантажів, обов’язкових для реєстрації в SENT.
Ми дуже сподіваємось, що FreeTrack швидко доробить анонсовані функції автоматичної перевірки
та інформування – бо необхідність самостійно все контролювати вимагає багато часу і нервів, а
плата за неподання інформації досить велика.

Зражевский Александр

директор по логистике “Newton”

З КСТ співпрацюємо більше 5 років. Стабільний, надійний, лояльний і якісний постачальник послуг, який не стоїть на місці, активно розвивається і постійно вдосконалює свій сервіс. З розроблених і впроваджених спільно проектів можу виділити маршрутизацію: планування і контроль виконання маршрутів. Завдяки взаємодії 1C 8.2 – FreeTrack, налагоджена і налаштована взаємна візуалізація, топографія і KPI по кожному транспортному засобу, маршруту, водієві і т.д. В результаті: істотно зросла ККД транспорту (зниження часу, пробігу на маршруті і т.д.), істотно зросла дисципліна персоналу (якісний контроль не дозволяє “грати в хованки”, відхиляться від маршрутів, простоювати, зливати паливо і т.д.) . Це дозволило нам значно збільшити обсяги перевезень без залучення додаткових ресурсів по персоналу і транспорту.

Алексеев Виктор Васильевич

начальник транспортного отделения ROSHEN

Специфіка роботи нашого підприємства полягає в дистрибуції продукції власного виробництва по місцях продажу. Коли в нас постало питання встановлення GPS трекерів на автомобілі нашої компанії, то департамент логістики ознайомившись із пропозиціями на ринку моніторингу автотранспорту, звернув свою увагу на компанію КСТ та розроблену ними систему контролю транспорту FreeTrack. Провівши зустріч із представниками компанії КСТ ми одразу вирішили співпрацювати саме з ними. Менеджер відділу з продажів надав нам повну та вичерпну інформацію щодо роботи системи і вразив компетентністю та легкістю з якою він висловлював свою думку проводивши презентацію. Вже в процесі роботи наших спеціалістів із системою FreeTrack виникали певні запитання, проте з нами завжди доброзичливо спілкувались і всіляко сприяли у вирішенні будь-яких проблем.

Чекальский Михаил

начальник отдела международных перевозок, «ВМВ –Транс»

На сьогодні, успішний бізнес в галузі логістики та вантажних перевезень – це швидкість, точність та чітка узгодженість на всіх рівнях управління. Досягнути таких показників без новітніх технологій супутникового моніторингу не реально.  Тому ми особливо цінуємо співпрацю із сервісом GPS-моніторингу FreeTrack, позаяк це надійний та комфортний інструмент для управлінням автопарком, що допомагає підвищити конкурентоздатність, ефективність менеджменту і в результаті підняти рентабельність.

FreeTrack новости

Leopolis Grand Prix 2019

22.05.2019

С 31 мая по 2 июня во Львове в очередной раз состоится любимый праздник всех поклонников ретро-автомобилей "Leopolis Grand Pri

Читать дальше
Контроль персонала: как управлять сотрудниками большой организации?

08.05.2018

Когда фирма небольшая, наблюдать за занятостью ее работников не слишком сложно. Зато производить мониторинг работы сотрудников, исчисляющихся несколькими десятками, а то и сот

Читать дальше
Все о расходе топлива для автомобилей и спецтехники

23.04.2018

Расход топлива – тема очень актуальная, особенно в условиях, когда все энергоносители стремительно дорожают. В нашей статье мы расскажем, как вычислить расход топлива, чтобы б

Читать дальше

Все новости

Принцип роботи нашої системи моніторингу

Команда «FREETRACK» має колосальний досвід роботи в сфері просування GPS-моніторингу на ринку України. Ми не пропонуємо придбати в нас обладнання, ми пропонуємо ефективний інструмент який дозволить Вам, раз і назавжди, розв’язати цілий ланцюжок проблем пов’язаних з управлінням автопарками.

Система супутникового моніторингу транспортних засобів об’єднує в собі дві основні складові: бортове обладнання та програмне забезпечення:

Бортове обладнання – це, в першу чергу, GPS-трекер – пристрій для прийому-передачі даних в рамках супутникового контролю об’єкту. Основними функціональними елементами трекера є gps-приймач, який за допомогою глобальної навігаційної системи (GPS, Galileo, Glonass, Beidou) визначає географічні координати авто, та GSM -передавач який передає отриману інформація на сервер (або смартфон) через GPRS та SMS канали. Крім того, такий гаджет обладнується батареєю резервного живлення, картою пам’яті, антенами та іншим функціоналом (залежно від запиту клієнта). Також сюди відноситься периферійне обладнання, таке як датчики витрат пального, датчики температури, протиугінні системи та багато іншого, які під’єднується безпосередньо до жпс-модуля.

Програмне забезпечення покликане опрацьовувати дані отримані з бортових приладів та трансформувати їх у прийнятний для клієнта формат. Завдяки цьому користувач системи жпс-моніторингу має можливість он-лайн відстежувати місцезнаходження та маршрут об’єкту на електронній карті, отримувати показники витрат палива, швидкості, стилю їзди, точки зупинок, місце й час заправок, зчитувати данні з бортового комп’ютера та багато іншого.(Весь комплекс інформації є доступним не лише в режимі реального часу  а й постфактум, тобто зберігається на сервері). Слід наголосити, що сервіс ФріТрек працює на програмному забезпеченні власної розробки, яке створювалось спеціально під запити українського ринку з урахуванням всієї його специфіки.

Відповідно до тих задач, які ставить замовник, ми підбираємо обладнання з необхідним функціоналом, на високо професійному рівні проводимо його монтаж та під’єднуємо транспортні засоби до нашого сервісу й протягом співпраці надаємо повний спектр супутнього обслуговування.

Супутниковий моніторинг надає можливості:

  • Цілковито відслідковувати маршрут транспортного засобу з урахуванням всіх нюансів, як то швидкість, місця і час зупинок, манеру водіння тощо. (при цьому запобігатиме «коригуванню» водієм маршрут у власних цілях).
  • Дистанційно контролювати витрати палива, час, місце та об’єм заправок, й що найважливіше, повністю усунути проблема несанкціонованих «зливів» з боку водіїв та інших неуповноважених осіб.
  • Забезпечити надійний контроль цілісності вантажу.
  • Зміцнити трудову дисципліну водіїв та іншого персоналу.
  • Докладно з’ясувати ситуацію в разі ДТП, нещасного випадку чи в інших кризових Ситуаціях й в подальшому правовому їх розв’язанні.
  • Формувати комплексні масиви інформації чи спеціалізовані звіти для оптимізації процесу перевезень зокрема та бізнес-процесів загалом.
  • Скоротити витрати на паливно-мастильні матеріали, знизити амортизаційні втрати, уникнути зловживань та помилок з боку персоналу та підвищити рентабельність підприємства.

GPS-контроль від моніторингової системи FreeTrack – це адекватна рішення в умовах сучасного ринку логістики та перевезень, це гідна відповідь зростаючим вимогам безпеки в транспортній сфері, це надійна база для конкурентоспроможності та ефективності бізнесу. Тим більше, що витрати на впровадження жипіес-контролю, за узагальненою статистикою, окупляться за один сезон.